Abyste mohli služeb FaceAnalyzeru využívat, je třeba bezplatná registrace a její následné potvrzení klepnutím na odkaz doručený na e-mail zadaný při registraci. Poté vám již nic nebrání vzít fotografii s něčím obličejem, nahrát ji do analyzátoru a počkat na informace, které lze o člověku zjistit.
V první řadě se FaceAnalyzer pokusí určit vaši rasu a původ. Pracuje s anglosaskou, jihoevropskou, blízkovýchodní, východoindickou, východoevropskou, jihoasijskou, korejskou a čínskou rasou. Do obrázku jsou pak doplněny zaměřovací body na automaticky rozpoznané oči.
Další skupinkou jsou osobnostní vlastnosti. Jsou zde inteligence, ochota riskovat, ambice, sklon k homosexualitě, čest, zdvořilost, příjem, společenskost a promiskuita. Všechny tyto údaje jsou vyjádřeny grafem a hodnotou na stupnici. K nim je doplněn slovní popis a odkaz na žebříček, kde najdete seřazeny ty nejinteligentnější pány a dámy, nejhorší nezdvořáčky, největší smilníky atd.
Pod grafem dále následuje určení archetypu osoby z fotografie. Umíte-li dostatečně anglicky, můžete se pustit do čtení rozsáhlejšího výkladu analýzy vašeho obličeje. Dozvíte se, jak zřejmě osoba na fotografii vychází s ostatními typy lidí, jak ostatní vidí ji, a také informace o dalších úrovních vašeho archetypu.
V databázi FaceAnalyzeru je několik známých osobností, jak po zhodnocení analyzátorem dopadli, můžete vidět na obrázcích mezi tímto textem. Chcete-li zanalyzovat svou tvář, svého partnera/partnerku nebo některou známou českou osobnost, koukněte na adresu www.faceanalyzer.com. Nezapomeňte se o své postřehy podělit s ostatními čtenáři Maxiorla.
Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.
Přidat komentář