Ear Trumpet: samostatné nastavení hlasitosti jednotlivých programů ve Windows 10

Máte někdy spuštěno několik aplikací, které produkují nějaký zvuk, najednou? Chtěli byste mít nastavenu odlišnou hlasitost pro hudební přehrávač a například pro Skype? Případně i pro webový prohlížeč s YouTube? Máte-li Windows 10, pak zkuste Ear Trumpet.

Rozdílné nastavení hlasitosti jednotlivých programů nejde přímo v operačním systému Windows 10 realizovat jinak, než pomocí starého rozhraní Směšovače hlasitosti. Ovšem máte-li již desítky nainstalované, můžete pro tento účel využít program nazvaný Ear Trumpet. Zobrazí tutéž funkcionalitu, ale v nové podobě, podobně, jako když klepnete levým tlačítkem myši na ikonku pro nastavení hlasitosti.

Jde o open source projekt, jehož kód i spustitelnou verzi s instalátorem najdete na GitHubu. Po instalaci se ihned spustí a jeho ikonka se objeví vedle hodin v liště.

Poté, co na ikonku klepnete, objeví se v průhledném panelu v rohu obrazovky sada táhel upravujících hlasitost jednotlivých programů.

Ear Trumpet ve Windows 10

Ear Trumpet funguje kvůli využívání některých API jen ve Windows 10, v osmičkách je zbytečné to zkoušet. Stahovat jej můžete z GitHubu zde.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru