Hosting

Ahoj, mohl by jsi mi napsat nějaké hostingy, kde jede Drupal 100% dobře. Někde jsem četl, že doporučuješ web4u.cz
Zajímalo by mě, proč je tak těžké najít hosting pro Drupal, zkoušel jsem na Savaně - problém s htaccess (url ano, zbytek ne), problém s i18n...

:-(

Profile picture for user Jan Polzer

Web4U je v pohodě, jenom se musí s technickou podporou vždy domluvit navýšení paměti pro PHP skripty a vypnutí register globals. V souboru htaccess je nutné upravit pravidlo pro čistá URL. To všechno ale udělá podpora ochotně a zdarma - soudím dle zkušenosti naposledy z března 2010.

Na Web4U neběhá modul Plugin Manager. Pokud jej chcete využít, tak zkuste Webhosting C4. Ten je s Drupalem úplný kamarád.

No a kdo hledá něco komfortního za skutečně super cenu, pro toho je HostGator, Sám tam mám několik webů. Drupal tu běhá se vším všudy bez dodatečného nastavování, navíc je k dispozici SSH a cPanel.

Proč je v Česku problém najít kvalitní webhosting pro Drupal, nevím. Většinou asi kvůli neschopnosti provozovatelů nastavit dostatečně pružně bezpečnostní omezení, zvýšit paměť pro PHP (servery nemají dostatečný výkon na počet webů, který na nich běží) a podobně. Nesnáším následující větu, ale v tomto případě ji napsat bohužel musím: Co je v zahraničí bezproblémový standard, u českých webhosterů je až na výjimky nemožné docílit.

návštěvník

Doporučuji G-hosting - http://g-hosting.cz/cz/home/. Drupal na jejich serverech funguje skvěle. Doplněk Plugin Manager nepoužívám. Můj web www.sionpolit.cz

návštěvník

Jaká je tam velikost paměti pro PHP?

návštěvník

Toto vypadá velmi zajímavě =)

návštěvník

Dobrý den,
hostgator vypadá docela zajímavě. Jak tam fungujeb technická podpora v případě potřeby? Hostgator asi bude spíš pro úplné profíky, ne?
L.Škrobánek

Profile picture for user Jan Polzer

Pro profíky? No umožňuje spoustu nastavení, o kterých si jiné hostingy mohou leda nechat zdát. HostGator navíc nabízí SSH přístup, což se také cení. Na druhou stranu má ale taky cPanel, což je (pokud umíe anglicky) jedno z nejlepších prostředí pro správu hostingu, ve kterém si naklikáte vše potřebné. Na vytvoření databáze nebo zprovozněn domény jsou tu srozumitelní průvodci. Taktéž na instalaci populárních redakčních systémů, to jsem ale za ty roky, co jsem u HG, ještě nezkoušel.

Nevýhoda HostGatoru je pomalejší FTP upload, protože jeho servery jsou zkrátka daleko za oceánem (Texas).

Mám na HostGaoru skoro všechny své weby, Maxiorel momentálně běží na WEDOS s tarifem noLimit Extra.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Poslední komentáře