Navrhněte si vlastní Tattoo – zdarma a online

Ne že bych patřil mezi příznivce tetování, byť takové Maxiorlí logo na paži by nebylo marné. Ovšem když jsem viděl webovou stránku, na které si kdokoli může vytvořit vlastní návrh pro tattoo, neodolal jsem a tuto službu jsem vyzkoušel. Díky ní si můžete navrhnout vlastní tetování, které si pak vytisknete a odnesete do specializovaného tattoo salonu. 

Zmíněná webová služba se jmenuje Tattoo Lettering. Jak název napovídá, slouží k vytvoření nápisu použitého následně jako předloha pro tetování. Práce s Tattoo Lettering je velmi jednoduchá, nepotřebujete k ní žádné speciální znalosti počítačů nebo webu. Dokonce si myslím, že se obejdete i bez větších znalostí angličtiny. 

Na úvodní stránce Tattoo Lettering vás uvítá jednoduchý formulář. V první řadě si můžete zvolit typ písma, které pro tattoo použijete. Do příslušného políčka vedle volby písma zadáte svůj text. Následně určíte velikost písma a z nabídky si vyberete barvu pro své tattoo. 

Tattoo Lettering
 
Formulář pro přípravu tattoo 

Jakmile jste s přípravou svého tattoo hotovi, klepněte na tlačítko Generate your tattoo. Výběr psíma má menší nevýhodu v tom, že okamžitě nevidíte vzhled budoucího tetování. Nicméně vzhledem k tomu, že po stisku vytvářecího tlačítka nedochází k opětovnému načítání stránky, ale změní se jen vytvořený obrázek, můžete velmi rychle přepínat mezi písmy, vytvářet nové tattoo a prohlížet si výsledek. 

Tattoo Lettering
 
Jedna z možných podob vytvořeného tattoo

Tiskneme tattoo 

Jakmile najdete ten pravý vzhled svého tattoo, tak klepněte na tlačítko Print your tattoo. Najdete jej pod obrázkem vytvořeného tetování. Poté se vám otevře nové okno webového prohlížeče (nebo jeho nová záložka), ve kterém se zobrazí pouze obrázek s tattoo a zároveň se vám zobrazí dialog pro tisk. Předlohu si pak vytisknete a můžete pelášit do salonu. 

Zkušení uživatelé a grafici si mohou stáhnout také soubor s písmem, které pro své tattoo zvolili. Písmo pak nainstalují do svého počítače a mohou jej použít například v grafických editorech nebo kdekoli jinde. 

Tattoo Lettering
 
Jiný náhled na vytvořené tattoo 

Myslím, že jednodušší už vytvoření předlohy pro tetování být nemůže. Na druhou stranu v tetovacím salónu vám tamní mistr může nabídnout větší škálu možností a také obrázky. Co si o Tattoo Lettering myslíte vy? Použili byste jej pro vytvoření předlohy k trvalému nebo dočasnému tetování?

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

No nápad je to dobrej jen špatně vymyšlenej. Jedná se pouze o zbírku fontů, které to přes GD knihovnu přechroupe na obrázek. Osobně jsem oba dva fonty měl (možná ještě mám) v pc tak naco je takhle stránka :D

návštěvník

 Vždyť o tom to je, nemusíš do pc instalovat žádné fonty, ale pokud si pořádný narcis, tak si napíšeš své jméno na webu, necháš vytisknou a zaneseš do salonu, kde ti to vytetují třeba na zadek ;-) Je to jen ukázka zajímavého webu, nehledal bych v tom žádné tajemno.

návštěvník

Píše se SBÍRKA ne zbírka. nejdřív se nauč psát a pak něco komentuj

návštěvník

Super!! Dekuju moc za upozorneni a podeleni se o tak zajimave stranky..pismo na tetovani hledam uz dlouho a zde jsem nasla:-) a jelikoz nejsem vubec odbornik na pc, tento jednoduchy styl mi velmi vyhovoval:-)

Diky jeste jednou

Adina

návštěvník

chcu se lidi optat ten program si musim stahnout nebo se to vytvari primo na te to strance .????  jak to presne funguje diky za odpověd

 

Profile picture for user Jan Polzer

Nic se nestahuje. Rozklepněte si odkaz na Tattoo Lettering uvedený v článku a můžete si s tím začít hrát.

návštěvník

Jo tak je to spíš tak pro zábavu, a jde pouze jen o písmo takže za mě nic moc.. Pár tetování už osobně mám a ani v jednom případě se nejedná o text. Ale myslím že ženy si nechávají hodně tetovat nějaká životní citáty, v různém stylu písma. No naštěstí když se tetování nepovede tak se dá i takto odstranit, už jsem se bavil s pár lidma proč na to šli, když se nechali tetovat. A odpověď byla většinou tetování z mládí.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru