eWay-CRM: Silný nástroj pro řízení vztahů se zákazníky je v základu zdarma. Stojí za to?

Kdo dnes neřídí vztahy se zákazníky, jakoby ani nebyl. Na druhou stranu škodíte sami sobě, pokud oblast customer relationship managementu přehlížíte. Jen si vzpomeňte si na Paretovo pravidlo: v souvislosti s podnikáním až neobvykle často platí, že 80 % zisku firmě přináší 20 % zákazníků. A protože vám každý, byť jen trochu zběhlý marketér potvrdí, že udržet stávajícího zákazníka je mnohem levnější než získat nového. Suma sumárum, aktivním používáním vhodně CRM systému můžete jenom získat. Proč byste měli vyzkoušet český software eWay-CRM?

Seznamte se s jedním z nejlepších

Systém CRM vám bude dobře sloužit pouze za podmínky, že se proklestíte obrovskou nabídkou více či méně podobných aplikací a vyberete si produkt, se kterým se vám bude dobře pracovat.

Jenomže kde vzít jistotu, že jste sáhli po kvalitním CRM? Tu vám nikdo nedá, ale můžete vsadit na recenze třetích stran. A nutno podotknout, že žebříček prestižního serveru Capterra (provozuje jej Gartner Inc. - největší IT konzultační společnost na světě) rozhodně patří k relativně objektivním zdrojům. A protože se software od eWay System s.r.o. se opakovaně objevil mezi nejlépe hodnocenými CRM systémy (konkrétně v žebříčku Top 20 CRM), není důvod pochybovat o jeho kvalitách. Česká vývojářská firma ostatně netají své neskromné ambice – vytvořit nejlepší CRM v Outlooku na světě.

Navzdory bohaté paletě funkcí a mnoha konkurenčním výhodám je eWay-CRM dostupný zdarma ve verzi Free, což ocení každý, kdo nepotřebuje mobilní aplikaci, vystačí si 200 MB prostorem pro data a spokojí se s e-mailovou podporou.

Sdílení dat, velký diskový prostor (10 GB nebo možnost instalace na server), možnost definice uživatelských práv, bezplatné aktualizace a balíčky, telefonická podpora a mobilní aplikace (pro iOS i Android) již samozřejmě zpoplatněny jsou. Zájemci si mohou vybrat mezi předplatným (měsíční účtování potěší každého, kdo nerad předplácí na delší časové období) a jednorázovým nákupem.

Funkce a moduly

Předpokládáme, že obecné výhody používání CRM systému znáte. Pro jistotu: vhodně zvolený nástroj pomáhá automatizovat, monitorovat a analyzovat procesy, které souvisí se zákazníky. Zjednodušuje, urychluje a dává nový rozměr shromažďování klientských informací, usnadňuje spolupráci mezi kolegy a celkově napomáhá k efektivnějšímu fungování firmy. Stručně řečeno – vnese pořádek do chaosu. Co konkrétně nabízí eWay-CRM?

Integrace s Outlookem

Pokud vám eWay-CRM připomíná Microsoft Outlook, nedivte se. Integrace do známého prostředí usnadňuje vstup do řízení vztahů se zákazníky uživatelům, kteří jsou na rozhraní jednoho z nejoblíbenějších e-mailových klientů zvyklí. Ale pozor – byla by chyba aplikaci vnímat jen jako rozšíření Outlooku, jde o plnohodnotné desktop i mobilní CRM.

eWay-CRM

Práce v online i off-line režimu

Co k tomu dodat? Snad jen to, že v eWay-CRM můžete pracovat kdekoli a kdykoliv, bez ohledu na připojení k internetu. V momentě, kdy se připojíte, dojde k synchronizaci dat.

Rozsáhlé možnosti individuálního přizpůsobení worfklow

S českým CRM můžete začít pracovat bezprostředně po implementaci v předdefinovaném rozhraní, ale stejně snadno vypnete nepotřebné moduly. A v případě potřeby upravíte prostředí tak, aby odpovídalo specifikám vašich služeb či produktů.

Integrace s dalšími nástroji

CRM si rozumí s produkty Microsoft Office, ekonomickými systémy Pohoda a money S3/S5, WordPressem, TeamVieverem a dalšími oblíbenými nástroji.

Reporty a analýzy

V eWay-CRM nechybí předdefinované reporty s hodnotnými informacemi ohledně obratů klientů, pracovních výkazů a dalších aspektů podnikání. Plánování a optimalizace procesů je radost!

Resumé? Vyzkoušejte a uvidíte

Závěr je jednoznačný. Český CRM je skvělou volbou pro freelancery, kteří potřebují software pro správu informací a vedení projektů na úrovni zdarma, stejně jako pro menší, středně velké i mnohé větší firmy. Není nic jednoduššího, než si stáhnout bezplatnou variantu nebo si na 30 dní vyzkoušet prémiovou verzi. Bližší informace o jednotlivých modulech a funkcích najdete na www.eway-crm.com/cs/.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru