Stáhněte si profesionální grafický software MachStudio Pro 2 zcela zdarma

MachStudio Pro 2 je profesionální grafický balík, který umožňuje vytvářet 3D vizualizace. Až donedávna licence na tento software stála v přepočtu přes 70 tisíc korun, nyní je však dostupný ke stažení zcela zdarma (podporuje i 64-bitové Windows).

Bezplatné stažení programu MachStudio Pro 2 výborná zpráva pro každého, kdo se zabývá trojrozměrnou grafikou. Je třeba podotknout, že program má (stejně jako jiné grafické nástroje) vysoké požadavky na výkon počítače, především na grafickou kartu (viz Minimální hardwarové požadavky).

Na druhou stranu výrobce tvrdí, že program při vykreslování vizualizací tolik nezatěžuje procesor a umožňuje tak uživateli vykonávat na počítači jiné činnosti.

MachStudio Pro 2

MachStudio Pro 2

Výrobce slibuje, že pokud má uživatel výkonnou grafickou kartu, renderování grafiky s MachStudio Pro 2 zabere pouze minuty, oproti hodinám až dnům u konkurenčních produktů. Uživatel tak ihned vidí, jak bude vypadat finální výstup včetně stínů, barev a použitých materiálů.

MachStudio Pro 2

MachStudio Pro 2

Vytvářet můžete animace v různých kvalitách i formátech (např. 1080p, 720p, 16:9, 4:3, NTSC, PAL). Výrobce MachStudio Pro 2 se pokusil používání programu usnadnit i pro začínající uživatele, a tak na svém webu zpřístupnil celou řadu tutoriálů, které se zabývají základními věcmi jako je tvorba scény, používání světla, materiálů a v neposlední řadě také renderování. Tutoriály si můžete stáhnout zde.

MachStudio Pro 2 nabízí kompatibilitu s většinou profesionálních grafických programů jako je Maya, 3ds Max, StetchUp Pro nebo XSI.

Minimální hardwarové požadavky MachStudio Pro 2

  • Intel Pentium 4 nebo vyšší, AMD Athlon 64, nebo procesory AMD Opteron
  • 2 GB RAM
  • 2 GB místa na disku
  • Grafická karta s pamětí alespoň 1 GB a podporou DirectX 11
Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru