Make

Platforma Make.com je výkonný nástroj pro automatizaci umožňující uživatelům propojit aplikace a automatizovat pracovní postupy bez nutnosti psaní kódu. Platforma, která se od svého založení v roce 2012 vyvinula z projektu známého jako Integromat, dnes nabízí široké možnosti integrace s tisíci aplikacemi, což uživatelům umožňuje vytvářet složité automatizace pomocí intuitivního vizuálního rozhraní. Na tomto blogu se dočtete o funkcích, které Make.com nabízí, o jeho výhodách pro marketingové specialisty, IT profesionály a všechny, kteří hledají způsoby, jak zefektivnit své procesy. Sdílím zde praktické tipy, které sám používám.

Jak proměnit Notion v poloautomatický rozesílač e-mailů pro klienty

Notion mě fascinuje stále víc. Naposledy jsem si v této no-code platformě pro správu úkolů, poznámek a vytváření databází naklikal automatický rozesílač e-mailů pro klienty. Stačí mi jedno kliknutí a pošle jim informaci o aktualizaci webu. Zároveň mi eviduje, do kdy mají předplacený paušál za správu webu, kdo je kontaktní osoba a řadu dalších věcí.
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru